Bungalov EvlerTatil Rotaları

Ankara Bungalov Evleri: Ankara’da Hafta Sonunu Geçirilebilecek Yerler

Ankara bungalov evleri

Ülkemizin en yaşanılası şehirlerinden olan Ankara, gezilecek ve görülecek yerler bakımından gezginlere çok çeşitli seçenekler sunmaktadır. Ankara’da görülmeye değer birçok doğal güzellik ve tarihi güzellik bulunur. Bu içeriğimizde de Ankara’da kısa bir tatil geçirmek, hafta sonunda kısa bir kaçamak yapmak isteyenler için şehrin en güzel bungalov evleri sıralanmıştır. İşte birbirinden güzel Ankara bungalov evleri:

Ankara’nın En İyi Bungalovları

Yayla Mocamp

Ankara bungalov evleri

Kızılcahamam ilçesinde yer alan Yayla Mocamp, Bolu güzergahı üzerinde konumlanmıştır. Bolu il sınırına oldukça yakın bir noktada bulunması nedeniyle Bolu’dan da birçok ziyaretçi ağırlamaktadır. Bolu bungalov evleri denildiğinde Yayla Mocamp’ın da akıllara gelmesinin sebebi budur. Yayla Mocamp, Şahinler Tabiat Parkı’na oldukça yakın bir noktada bulunmaktadır. Tesiste sadece bungalov evler değil; dağ evleri, villalar, odalar ve kamp alanları da bulunmaktadır. Şehir merkezinden uzakta, sessiz ve huzur dolu bir tatil geçirmek isteyenler için Yayla Mocamp güzel bir öneri olarak listelerde alabilir. Tesis ve odalarda yer alan olanaklar; bahçe, masa, sandalye, sigara içilebilir alan, aydınlatma, tuvalet, duş, sıcak su, oturma alanı, gölet, göl manzaralı kapalı restoran, ateş yakma alanı, kamp alanı, gölge alan, komodin, gece lambası, nevresim, çift kişilik yatak, oturma grubu, televizyon, ek yatak, ısıtma sistemi ve otoparktır. Rezervasyon ve diğer her türlü bilgi için 0312 751 5101 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Çamkoru Tabiat Parkı Bungalov Evleri

Ankara bungalov evleri

Ankara’nın Çamlıdere ilçesinde yer alan Çamkoru Tabiat Parkı Bungalov Evleri, Ankara’nın en güzel bungalov tesisleri arasında gösterilebilecek tesislerden yalnızca biridir. Çamkoru Tabiat Parkı içerisinde yer alan tesiste görülmeye değer güzellikler bir hayli çoktur. Tabiat parkı içerisinde sadece bungalov evler değil; yanı sıra çadır ve karavan kamp alanları, misafir evleri de yer almaktadır. Tabiat parkında; çeşme, etkinlik alanı, konaklama tesisi, büfe, tuvalet, gölet, dere, oyun parkı, kamp alanı, kamelya, güvenlik bölgeleri ve doğa okulu gibi koşullar mevcut haldedir. Doğa yürüyüşü yapmayı sevenler için patika yollar, bisiklet yolları, mesire alanları da yer almaktadır. Tabiat parkı yakınlarında alışveriş yapılacak yerler pek yakın olmadığından buraya hazırlıklı olarak gitmenizde fayda vardır. Rezervasyon ve diğer bilgiler için: 0312 207 5000

Asartepe Barajı Dağ Evi

Ankara bungalov evleri

Ankara bungalov evleri kapsamında Ayaş’ta yer alan Asartepe Barajı Dağ Evi muhteşem bir göl manzarasına karşı tatil yapabileceğiniz ideal bir tesistir. Burada hem bungalov evlerde hem de dağ evlerinde konaklama hizmeti alabilirsiniz. Odaların pek çoğu göl manzarasına sahiptir. Yerleşim yerlerinden biraz uzak olduğundan nispeten sessiz ve huzurlu bir ortamının olduğunu söylemek mümkündür. Ayaş Gölü veya bir diğer bilinen ismiyle Asartepe Barajı, her mevsim harika manzaralar sunmaktadır. Dağ evlerinde ve tesis çevresinde mevcut halde olan olanaklardan bazıları; öl manzarası, dağ manzarası, kozmetik ürünler, saç kurutma makinesi, sıcak su, çamaşır makinesi, havlu seti, askı, çarşaf, yatak, ütü, dolap, televizyon, mutfak, mutfak gereçleri, balkon, veranda, barbekü alanı, mangal alanı, otopark, ocak ve manzara seyir alanı şeklindedir. Çevrede market, restoran gibi işletmeler yer almadığından tüm ihtiyaçlarınızı temin ettikten sonra gitmenizde yarar olacaktır.

Ay-Fidam Dağ Oteli

Ankara bungalov evleri

Kızılcaham Soğuksu Milli Parkı civarında yer alan Ay-Fidam Dağ Oteli, bungalov evler tesisi olarak da hizmet vermektedir. İşletme burada yaz – kış konaklama hizmeti sunmaktadır. Özellikle burada kış aylarında harika manzaralar görülmektedir. Milli parktaki çam ağaçları arasında oksijeni bol, huzurlu bir dinlenme olanağına sahip olabilirsiniz. Tesisin sunduğu olanakları; bahçe, tuvalet, duşa kabin, çift kişilik yatak, tek kişilik yatak, şömine, restoran, kafe, masa, sandalye, otopark, manzara seyir alanı, komodin, ateş yakma alanı ve dinlenme alanı şeklinde sıralamak mümkündür. İletişim: 0535 302 0288.

Ay Bahçem

Ankara bungalov evleri kapsamında listemizim son sırasında Ay Bahçem adlı tesis bulunmaktadır. Soğuksu Milli Parkı yakınlarında bulunan tesisin sunduğu olanakları; bahçe, otopark, tuvalet, oturma grubu, mutfak, mutfak ekipmanları, piknik masası, televizyon, elektrik, salıncak, kuzineli soba, buzdolabı, ısıtma sistemi ve oturma alanı şeklinde sıralamak mümkündür. Yakınlarda alışveriş yapılacak bir yer ya da restoran, kafe tarzı bir mekan bulunmamaktadır.

Bu içeriğimizde Ankara’nın en güzel bungalov ev tesisleri sıralanmıştır. Siz de Ankara ve çevresinde kısa bir dinlence alanı arayışındaysanız içeriğimizdeki tesisleri alternatifleriniz arasında bulundurabilirsiniz.

Önerilen Yazılar

Türkiye’de Termal Tatil: Karadeniz’in En İyi Kaplıcaları

admin

Karadeniz’de Karavan Kampı Yapılacak Yerler: Türkiye’de Karavan Tatili

admin

Saros Körfezi Kamp Alanları – Danişment Tabiat Parkı

admin

Yorum Yap